درباره ما


شرکت پترو آذر صدف از سال 1388 فعالیت خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح و کارآمد در زمینه تولید و تعمیر انواع مکانیکال سیل مطابق با  استاندارد API-682 آغاز نموده و دراین مدت موفق به جلب رضایت مشتریان گردیده است. 


شایان ذکر است این شرکت در زمینه ساخت و تولید قطعات کمپرسورهای رفت و برگشتی، پمپ های گریز از مرکز، پمپ های دنده ای و همچنین ادوات دوار صنایع نفت، گاز و نیروگاهی کارخانه خود واقع در منطقه صنعتی امیرکبیر اصفهان را تقویت و با تکنولوژی روز تجهیز نموده است.


برهمین اساس، روابط تجاری طولانی مدتی را با شرکتهای بزرگ نفتی پایه ریزی نموده ایم که در صنایع نفت، گاز، واحدهای شیمیایی، مجتمع های پتروشیمی، پالایشگاهها و ... مشغول فعالیت هستند. هدف نهائی ما ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا و استاندارد بین المللی می باشد تا بدینوسیله به عملکرد  بالایی از محصولات نائل آییم. ما نه تنها به رتبه برتری در بازار داخلی دست یافته ایم، در صدد رسیدن به بازارهای جدید و گسترش آن نیز هستیم لذا با استفاده از منابع و تجارب بسیار در این زمینه به ارائه محصولات، خدمات و راهکارها پرداخته ایم که این امر به مشتریان ما یاری می رساند تا اهداف تجاری خود را ارتقاء بخشند.